Pylot Bridge (1.12.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Average
lt: Vidutinis

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Poor
lt: Silpnai

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
