Pylot Bridge (1.12.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី
