Pylot Bridge (1.12.5) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Comments
fi: Kommentit

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Average
fi: Keskimäärin

en: Filter by
fi: Suodata

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: About
fi: Tietoja

en: Poor
fi: Heikko

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
