Pylot Bridge (1.12.6) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Comments
oc: Comentaris

en: Contact
oc: Contacte

en: Average
oc: Mejana

en: JAN
oc: GEN

en: APR
oc: ABR

en: MAY
oc: MAI

en: AUG
oc: AGO

en: SEP
oc: SET

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: About
oc: A prepaus
