Pylot Bridge (1.12.7) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: Contact
eo: Kontakto

en: Average
eo: Meznombro

en: Poor
eo: Febla
