Pylot Bridge (1.12.7) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Body
sk: Text

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Comments
sk: Komentáre

en: Contact
sk: Kontakt

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Average
sk: Priemer

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Poor
sk: Slabé

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
