Pylot Bridge (1.13.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Comments
de: Kommentare

en: Contact
de: Kontakt

en: Contacts
de: Kontakte

en: Average
de: Durchschnitt

en: Filter by
de: Filtern nach

en: Document
de: Dokument

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: About
de: Über

en: Poor
de: Mangelhaft

en: Slug
de: Titelform

en: Trier par
de: Zuordnen

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: Contact us
de: Kontaktieren Sie uns

en: Very good
de: Sehr gut
