Pylot Bridge (1.14.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း
