Pylot Bridge (1.14.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Comments
id: Komentar

en: Contact
id: Kontak

en: Average
id: Purata

en: Filter by
id: Filter dengan

en: Document
id: Dokumen

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: About
id: Tentang

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date

en: Contact us
id: Kontak kami
