Pylot Bridge (1.15.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه
