Pylot Bridge (1.6.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Read more
is: Lesa meira

en: Comments
is: Ummæli

en: Contact
is: Tengiliður

en: Average
is: Meðaltal

en: About
is: Um
