Pylot Bridge (1.6.5) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Comments
ro: Comentarii

en: Contacts
ro: Contacte

en: Average
ro: Medie

en: Filter by
ro: Filtrare dupa

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: About
ro: Despre

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
