Pylot Bridge (1.6.7) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Contact
tr: İletişim

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Average
tr: Ortalama

en: Filter by
tr: Filtrele:

en: Document
tr: Belge

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: About
tr: Hakkında

en: Poor
tr: Zayıf

en: Excellent
tr: Mükemmel

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
