Pylot Bridge (1.6.8) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Read more
sv: Läs mer

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Contact
sv: Kontakt

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Average
sv: Genomsnitt

en: Filter by
sv: Filtrera på

en: Document
sv: Dokument

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: About
sv: Om

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
