Pylot Bridge (1.7.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Average
ka: საშუალო

en: Filter by
ka: გაფილტვრა
