Pylot Bridge (1.7.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Read more
cs: Číst dál

en: Comments
cs: Komentáře

en: Contact
cs: Kontakt

en: Average
cs: Průměr

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: About
cs: Popis

en: Poor
cs: Špatné

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
