Pylot Bridge (1.7.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Document
eu: Dokumentua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Poor
eu: Txarra

en: See more
eu: Geihago ikusi
