Pylot Bridge (1.7.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: Contact
lv: Kontakti

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Average
lv: Vidējais

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: Document
lv: Dokuments

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par
