Pylot Bridge (1.7.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Average
te: సగటు

en: About
te: గురించి
