Pylot Bridge (1.7.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Read more
sl: Preberite več

en: Comments
sl: Komentarji

en: Contact
sl: Kontakt

en: About
sl: O modulu
