Pylot Bridge (1.7.4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Comments
ca: Comentaris

en: Contact
ca: Contacte

en: Contacts
ca: Contactes

en: Average
ca: Mitjana

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Poor
ca: Fluix

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
