Pylot Bridge (1.7.4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Comments
pl: Komentarze

en: Contact
pl: Kontakt

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Average
pl: Średnia

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Document
pl: Dokument

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: About
pl: O stronie

en: Poor
pl: Słabe

en: Excellent
pl: Rewelacyjne

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
