Pylot Bridge (1.8.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Average
th: เฉลี่ย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Poor
th: แย่
