Pylot Bridge (1.9.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Read more
es: Leer más

en: Comments
es: Comentarios

en: Contact
es: Contacto

en: Contacts
es: Contactos

en: Average
es: Promedio

en: Filter by
es: Filtrar por

en: Document
es: Documento

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: About
es: Acerca de

en: Poor
es: Malo

en: Submitted by @author_name on @date
es: Enviado por @author_name el @date
