Pylot Bridge (1.9.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Read more
hu: Tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Average
hu: Átlag

en: Filter by
hu: Szűrés e szerint:

en: Document
hu: Dokumentum

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: About
hu: Leírás

en: Poor
hu: Gyenge

en: Imports
hu: Importok

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
