Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
