Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: small
ca: petit

en: large
ca: gran

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Previous page
ca: Pàgina anterior
