Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Previous page
et: Eelmine leht
