Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: medium
fi: keskikokoinen

en: small
fi: pieni

en: large
fi: suuri

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Previous page
fi: Edellinen sivu
