Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन
