Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: small
my: အသေး

en: large
my: အကြီး

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
