Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: medium
nl: gemiddeld

en: small
nl: klein

en: large
nl: groot

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina
