Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: small
oc: pichon

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
