Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Next page
pl: Następna strona

en: medium
pl: średni

en: small
pl: mała

en: large
pl: duża

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Previous page
pl: Poprzednia strona
