Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: medium
uk: середній

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Previous page
uk: Попередня сторінка
