Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: medium
ar: متوسط

en: small
ar: صغير

en: large
ar: كبير

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
