Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice
