Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: small
fa: کوچک

en: large
fa: بزرگ

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی
