Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Next page
fr: Page suivante

en: medium
fr: modéré

en: small
fr: petit

en: large
fr: grand

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Previous page
fr: Page précédente
