Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Next page
he: הדף הבא

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Main page content
he: תוכן

en: Previous page
he: הדף הקודם
