Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Next page
ja: 次ページ

en: medium
ja: 普通

en: small
ja: 小

en: large
ja: 大

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Previous page
ja: 前ページ
