Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: medium
lt: vidutinis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
