Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Next page
pt: Próxima página

en: medium
pt: médio

en: small
pt: pequena

en: large
pt: grande

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Previous page
pt: Página anterior
