Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: medium
sk: stredné

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana
