Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Next page
da: Næste side

en: medium
da: mellem

en: small
da: lille

en: large
da: stor

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Previous page
da: Forrige side
