Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: Next page
de: Nächste Seite

en: medium
de: mittel

en: small
de: klein

en: large
de: groß

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Previous page
de: Vorherige Seite
