Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Next page
it: Pagina successiva

en: medium
it: medio

en: small
it: piccola

en: large
it: grande

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Previous page
it: Pagina precedente
