Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: medium
jv: sedeng

en: small
jv: cilik

en: large
jv: gedh

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
