Chantilly Blog Theme (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs
