Chantilly Blog Theme (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Next page
ru: Следующая страница

en: medium
ru: средний

en: small
ru: маленький

en: large
ru: большой

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Previous page
ru: Предыдущая страница
